joi, 11 august 2011

Meciul 3 Primavera Deva - Steaua Dunarii Galati

Din cauza conditiilor meteo nefavorabile toate intalnirile de azi au fost decalate cu 4 ore.Asadar meciul nostru care trebuia sa inceapa la ora 13 va incepe la ora 17.

11.30 Pentru a umple in mod relaxant timpul liber oferit de organizatori delegatia Primavera s-a deplasat la Mall.Partidele de biliard sunt in toi...

Update1: Soare dar bate vantul la Ghimbav,terenul este moale si un pic noroios in partea centrala dar bun pe margini.Partida va incepe decalat,in jurul orei 17:30.
Primavera Deva a iesit la incalzire,

Titulari: Marinca-Savin,Barbalata,Benea,Moldovan - Zorfi II,Sarbu,Buzducea,Hordea - Lasconi si Budris

Update2. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Primavera Deva. Erwin Budris este autorul golului.

Update3. Meciul se desfasoara in continuare destul de echilibrat,galatenii au trimis si ei odata periculos pe langa poarta iar devenii au avut un gol anulat pe motiv de hent si alte cateva oportunitati.Suntem in repriza a doua cu 15 minute inainte de final.

Update4. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Primavera Deva. Budris face 2-0 din penalty!

Update 5. Final de meci victorie cu 2-0 pentru hunedoreni.Bravo baieti!